Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/www/zeeland.cz/www/zeeland.cz/wp-includes/blocks.php on line 20
Dobrovolníci – Zeeland
Menu Zavřeno

Dobrovolníci

Dobrovolnická činnost v v našem chráněném bydlení Zeeland pro mentálně postižené osoby vede ke zkvalitnění kvality života našich klientů. Bez pomoci dobrovolníků by byl chod našeho domu zase o něco „chudší“. Přinášejí novou energii, nápady a umožňují klientům rozšiřování sociálních kontaktů. Zprostředkovávají další možnost setkávání se s majoritní společností. Pro naše klienty jsou tato setkávání velmi zajímavá i podnětná. Každý dobrovolník přinese něco zajímavého, někdo si s klienty jen povídá, jiný s nimi vyrábí nové věci nebo s nimi jen dělá běžné činnosti.
Dobrovolníci dělají spoustu užitečných věcí, aniž by očekávali finanční či jinou hmotnou odměnu. Patří mezi ně jednotlivci, kteří dochází do Zeelandu s větší či menší pravidelností, nebo skupiny firemních dobrovolníků, které pomáhají buď nárazově, nebo se do Zeelandu pravidelně vracejí v rámci svých firemních dobrovolnických dnů.

Dobrovolníkovi nabízíme:

  • rozvoj vlastních sociálních i odborných kompetencí
  • možnost získání nových dovedností a vědomostí
  • možnost seznámení se s prací s lidmi se zdravotním postižením
  • možnost seznámení se s pracovní rehabilitací
  • možnost seberealizace

Kontaktujte nás telefonicky (+420 774 100 505), e-mailem (haris.v@seznam.cz), nebo zašlete formulář viz. „Dokumenty“.

Těšíme se na Vás!